5 weken zwanger, klopt het hartje al?
De baby als je 5 weken zwanger bent
In je baarmoeder ontwikkelt het embryo, dat nu ongeveer zo groot is als een rijstkorreltje, zich nog steeds in razend tempo. Zo wordt er als je 5 weken in verwachting bent een schijf gevormd, die later uit zal groeien tot het hart van je baby.
Ook beginnen het centrale zenuwstelstel en het skelet zich te ontwikkelen. Aan het einde van deze week begint het hartje van je baby misschien al te kloppen!
De spieren beginnen zich in deze week ook al te vormen. De eerste bobbeltjes zijn te onderscheiden, bobbeltjes die later tot de armpjes en beentjes van je baby uit zullen groeien.
De moeder, 5 weken zwanger
Tijdens week 5 van de zwangerschap is de kans groot dat je merkt dat je overtijd bent. Tijd voor een zwangerschapstest!
De veranderingen in je borsten komen ook al op gang. Veel vrouwen voelen in deze beginfase vooral veel tintelingen en een pijnlijk, gespannen gevoel in hun borsten.
Het kan zijn dat de zwangerschap je reukvermogen erg beïnvloedt of zelfs versterkt. Zo kan het zijn dat luchtjes die je eerst heerlijk vond, je nu niet meer kan uitstaan. Het omgekeerde is ook mogelijk, luchtjes die je eerst niet zo bijzonder vond, vind je nu misschien ineens heerlijk. De misselijkheid kan nu ook steeds erger worden. Op onze website vind je een paar tips die hopelijk helpen om de misselijkheid wat tegen gaan.
6 weken zwanger
Ben je alweer 6 weken zwanger dan heeft het embryo nu de vorm aangenomen van een soort garnaaltje van ongeveer 5mm lang. Het hartje begint deze week al te kloppen!
4 weken zwanger - 6 weken zwanger - Ons forum voor iedereen die 1,2 of 3 maanden zwanger is

Het is weer SuperSale bij Prenatal. Profiteer nu van kortingen tot wel 70 %!
goede morge
vorige week moest ik ongesteld worden maar dus niet geworden
en op dat moment er helemaal niet over na gedacht zwanger te kunnen zijn
paar dagen later kreeg ik al last van mun borsten en misselijkheid dus vorige week
een test gedaan en ja hoor positief::D
we zijn helemaal in de wolken en super blij
hoop snel de 3 maanden voorbij te zijn zodat we het onze kinders kunnen gaan vertellen..
vandaag naar de dokter geweest en krijgen deze week een brief binnen
van de gynocoloog voor een afspraak en echo
Hoi Suzanne,
Gefeliciteerd met je zwangerschap
gaan we samen gelijk op ,leuk!
En hoe was het bij de huisarts?
Wat een feest ik ben zwanger van ons 3de kindje!
Hoi E,
Hoe is het bij de huisarts geweest?
Ik testte ook steeds negatief.
Pas vandaag 13 dagen overtijd heb ik een positieve test in handen.
Ik kan het amper geloven.. zwanger!
Succes.. laat je nog wat weten?
Groetjes Suzanne
Hallo!!
Ik had een vraagje, ik heb afgelopen zaterdag middag een test gedaan, op die dag was ik 2 dagen overtijd en hij was negatief.
Nou heb ik er vanmiddag weer 1 gedaan en ook deze gaf maar 1 streepje aan.
Zijn er hier misschien mensen met dezelfde klachten of ooit gehad en dat later bleek dat ze toch zwanger waren en na hoeveel dagen ze dat toen getest hebben?
Ik ben nu in totaal 6 dagen overtijd en ga donderdag naar de huisarts om bloed te laten prikken.
GR E.
En? wat heb je gedaan?
Hier met de twintiger.. helaas heb ik een miskraam gehad. De eerste bloedtest bevatte 88 HCG's, de tweede test toonde minder HCG's aan. met andere woorden: het is misgelopen :-(
We hebben er alletwee verdriet om gehad. Ik had dit niet van mijn vriend verwacht, maar ook hij was aan het idee beginnen wennen en het was ook van hem, zei hij. Dus we gaan nu wel voor een kindje gaan, deze keer bewust.
Ik heb hierover nagedacht: ik wil niet stressen zodat ik de volgende maand al zwanger ben. Ik word liever relax zwanger, en hopelijk gaat het deze keer dan wel goed. En zo is de seks ook veel fijner ;-)
Liefs,
twintiger
Gefeliciteerd met je zwangerschap twintiger.
Ik ben nu 5 weken en2 dagen en wacht op de bloeduitslag, want ik heb 2x maal getest negatief en donderdag krijg ik pas te horen echt KILLING en spannend natuurlijk.
Liefs Sabrin
Vorige week woensdag heb ik een positieve test gehad ('s avonds getest), donderdag een nieuwe gehaald om vrijdagochtend met eerste urine te testen en die was ook positief. Later in de dag las ik iets over Blue Clear, ik ben die ook gaan halen. Volgens de test ben ik 2-3 weken eerder bevrucht. Ik weet niet precies meer wanneer de eerste dag van mijn menstruatie was, want bij mij is het nogal onregelmatig en ook omdat wij er nu niet mee bezig zijn, heb ik er ook niet op gelet. Wel neem ik elke dag trouw mijn pil in. Toch is het zover gekomen dat ik zwanger ben geraakt. Een vriend van mij zegt: wat komen moest, komt.
Ik heb wel al 3 weken last van lichte bloedingen, iets minder zwaar dan menstruatiebloedingen, dus als ik goed gerekend heb, is dat al zo sinds de bevruchting. Zondag zijn we naar de spoed gegaan omdat ik steeds ongeruster werd. Daar heeft men mijn bloed getrokken en een echo afgenomen. Op de echo was er nog niets te zien, waarschijnlijk ook nog veel te vroeg voor. Dat zei de gyn ook al. Later in de avond belde hij naar mijn vriend om te zeggen dat mijn bloed HCG (zwangerschapshormoon) bevat (dus ik ben officieel zwanger), maar dat ik binnen 2 dagen mijn bloed opnieuw moet laten testen om te weten of ik nog steeds zwanger ben of niet. Het kan zijn dat ik intussen een miskraam heb gehad. Afwachten... Toen had ik 88 aan HCG. Volgens internet behoort dat hoeveelheid tot de categorie 4-5 weken.
Straks gaan we zien voor een huisarts en gaan we opnieuw mijn bloed laten trekken. Hopelijk moet ik niet al te lang wachten eer wij de resultaten weten. Hopelijk is mijn HCG verdubbeld... zo niet, dan is het waarschijnlijk mislukt.
Het was wel ongepland, maar ik ben toch van dat vruchtje gaan houden. Ik heb geprobeerd geen band te krijgen met dat vruchtje, maar het is moeilijk om dat te negeren...
Liefs,
een twintiger
hoi ik heet angelique ik ben 30 jaar ik heb dochtertje van bijna 2 jaar en zoontje van 6 jaar bijna er komt weer kindje bij ik ben op dit moment 7 week en 3 dagen dus ik heel blij mee me nieuwe vriend is er ook heel blij mee wij gaan ook snel ons huisje in order maak voor als want ik mag alleen niet veel doen hoor dus wij hebben veel hulp die onze huis in order maak ik moet flink plat blijf liggen want ik heb flink rug klachtig wij gaan ooit trouwen hij heeft me wel gevraagt toen zij ik gelijk ja maar ik heb eerst gezegt onze huisje klaar is dan wil ik pas trouwen gr angelique
hoi ben
hoi
allemaal gefeliciteerd met zwangerschap
ik ben vandaag precies 6 weken en heb 19 mei eerse echo bij de gyn erg spannend of we hartje al zien kloppen
iedereen succes komende weken die voor eerse keer een echo krijgen hoop dat alles goed is
Hallo dames,
Een week geleden zijn mijn vriend en ik te weten gekomen dat wij in blijde verwachting zijn, en dit geheel onverwachts want ondanks pil gebruik is er een wondertje ontstaan, en uiteraard heel erg welkom!!
16 mei hebben we een afspraak bij de verloskundige, net als ik al veel gelezen heb hier, vind ik ook dat de dagen mega langzaam gaan.
Wij zijn nu 5 wken (als ik het zelf goed heb uitgerekend, maar you never know) en 3 dagen. Zelf heb ik al veel last van mijn buik, had al niet zulke lieve darmen nu zijn ze helemaal niet meer aardig, hebben jullie misschien nog tips voor een opgeblazen gevoel/
Groetjes
Joyce
ben vandaag 5 weken zwanger 13mei krijg ik mijn eerste echo
hoi
ik ben nu ook 5 weken en 1 dag zwanger
en heb mijn eerste echo op 12 mei , ben echt heel erg nieuwsgierig maar vind het allemaal wel erg lan duren voor je iets weet nu kan bijna niet wachten
goetjes
Dit was de 1e maand dat mijn vriend en ik samen hadden besloten om voor een kindje te gaan nou alleen rond mijn ovulatie geklust en je raad het nooit, vanmorgen heb ik een test gedaan en ik ben zwanger!! ik ben echt zo blij. Gelijk maar een afspraak gemaakt bij de verloskondige 27 mei kan ik daar terecht (duurt nog zo lang)
Groetjes Gina
1. Dit is mijn derde zwangerschap, dus ik weet er al behoorlijk veel over.
2. Niets meer dan ik nu weet, ik heb de eerste 2 x lichte zwangerschapsdiabetes gehad en let dus erg goed op.
3. Ja, het houdt mij bezig (ik houd de temp. van de koelkast goed in de gaten) en let op wat ik eet.
4. Ja.
5. Ja, absoluut (ivm zwangerschapsdiabetes), ik rook en drink sowieso niet, ook niet buiten een zwangerschap om.
6. borstvoeding, de eerste 2 hebben ook ruim een jaar elk borstvoeding gekregen.
Ik rookte ook, Maar ben gelijk gestopt toen ik er achter kwam dat ik dus zwanger ben!
Dus stoppen moet lukken, vooral als het om je eigen kind gaat.
Nou ik heb op 1 april 2 testen gedaan en allebij positief, en was een stom idee om het op 1 april te doen,
Maar daar worden we niet bij stil,Want mensen dachten meteen dat we een 1april geintje maakte,
Ik heb morgen ochtend gesprek bij de huisarts,en dan ben ik benieuwd wat ik verder krijg te horen,
Over wanneer ik dan een echo krijg. Ik heb het ongv zelf uitgerekend dat ik ongv nu 5weken zou zijn.
Weten jullie wanneer het mogelijk is om een echo dan te krijgen, dit is namelijk mijn eerste zwangerschap..
En vind het zo spannend!
ik vind dat je tijdens je zwangerschap gewoon niet moet roken en geen alcohol moet drinken.
je kunt toch wel 9 maanden zonder.
Zelfs een licht streepje is genoeg. Succes!
1. Er wordt op internet, bij de verloskundige en in boeken al zoveel aangeboden, dat ik ondertussen wel het idee heb veel te weten. Wat ik nu zo kan verzinnen is (liever) geen: kaas 'au lait cru', niet volledig gegaard vlees (biefstuk/ filet americain/ rauwe ham ed), ongewassen groente, ongewassen fruit, verse (ongepasteuriseerde) melk, gerookte of rauwe vis, alcohol, te veel cafeine, leverproducten ivm vit A, te veel zout, orgaanvlees, etc.
2. Wat ik moeilijk in te schatten vind, is de wetenschappelijke onderbouwing van alle adviezen. Wat is bakerpraat en wat is waar?
3. Ik heb mij al redelijk in de voeding verdiept, maar ik hoef niet veel te veranderen in mijn dieet dus houdt het mij niet erg bezig.
4. Ja.
5. Ja hoor, het lukt mij best om bijv. alcohol te laten staan. Alleen vind ik sommige adviezen wat 'over the top'. Bij voorbeeld rauwkost in restaurants weigeren omdat het mogelijk niet goed gewassen zou kunnen zijn. Van zoiets ben ik dus benieuwd naar de wetenschappelijke achtergrond.
6. Borstvoeding, gezond voor mij en de kleine en makkelijk.
1. ik weet het e.e.a ander over rauwmelkse kazen, rauw vlees en alcohol. Ook koffie ben ik gaan matigen
2. is het nu echt schadelijk om tijdens de gehel zwangerschap 3 a 4 glazen wijn te drinken?
3. zeker let ik op fruit eten, goed gewassen groentes/sla, voldoende vocht en niet teveel zout
4. ik weet dat de rauwmelkse kazen en rauw vlees een schadelijke bacterie over kunnen brengen
5.ja
6. fles. ik heb een borstverkleining gehad, en daardoor is borstvoeding moeilijk
Hallo!
Ik ben een student aan de opleiding Voeding en Diëtetiek in Amsterdam.
Ik ga met een groep enthousiaste studenten van mijn opleiding voedingsvoorlichting geven voor aanstaande ouders. Dit gaat over voeding tijdens de zwangerschap en de keuze voor het geven van borst- of flesvoeding na de bevalling.
Nu wilde ik wat meer over de doelgroep weten, voor ik hier aan begin. Vandaar deze vragen aan de zwangere vrouwen (of mannen van de zwangere vrouwen) op dit forum:
1. Wat is/ was uw voorkennis op dit gebied? (wat wist u al?)
2. Wat wilt u er graag nog meer over willen weten? (op voedingsgebied, veiligheid)
3. Houdt voeding u tijdens de zwangerschap bezig en/ of bent u van plan zich erin te verdiepen?
4. Bent u zich bewust van de effecten die voeding heeft op de gezondheid van uw ongeboren kind en uzelf?
5. Bent u in staat of denkt u dat u in staat bent uw voedingspatroon te veranderen t.b.v de gezondheid van uw ongeboren kind en uw eigen gezondheid ?
6. Bent u van plan borst- of flesvoeding te geven en waarom?
Alvast bedankt voor uw medewerking!
met vriendelijke groet,
Bert van den Burg.
Hoi demi,
ik heb ook alleen last van pijnlijke tepels maar nergens om je druk over te maken! De ene vrouw heeft er meer last van de andere. Sommige vrouwen zijn gedurend heel hun zwangerschap ziek zwak en misselijk en sommige vrouwen merken er eigenlijk vrij weinig van! Zo had ook alleen mijn moeder last van pijnlijke tepels tijdens haar zwangerschappen, dus nergens om je zorgen over te maken, snap dat je ongerust wordt dat je nog bijna niks merkt, lijkt dan net alsof het toch niet goed zit en tot een miskraam kan leiden. Maar zolang je geen erge krampen en bloedverlies krijgt zit het helemaal goed.
Geniet van je zwangerschap!
en voor L: je zegt dat je net een erge ongesteldheid hebt gehad, dus mij lijkt het vrij onlogisch dat je dan nog zwanger bent maar wonderen zijn vaak nog niet de wereld uit. heb je nu nog steeds bloedverlies en na het bloeden had je toen nog last van de symptomen? ik zou zodra je gestopt bent met bloeden voor de zekerheid nog een test kopen, ik weet niet in welke week je ongeveer zou moeten zitten als je zwanger zou zijn?
Groetjes lyanne
Hallo iedereen !
Ik ben 14 jaar oud en ik heb het gevoel dat ik zwanger ben ik heb al de symthonen maar ik heb vandaag een vreselijk erge ongesteld heid maar ik weet nu niet wat ik moet doen want ik keek net op een site en daar stond op de buikpijn en alles dat dat ook kan leiden tot en miskraam ,dus ik weet niet meer wat ik doen moet want ik ben net vrijgezel geworden en de ouders van mijn ex hebben een zwaar geloof van jahofa getuige die jongen wil eigelijks niet meer met te maken hebben hij zei we doen en test abortus en het is over !
ik hoop dat iemand weet wat ik hiermee kan doen
groetje L
Ik heb ook alleen hele gevoelig tepels maar verder nergens last van..Heb jij al meerdere symptonen? Ik heb 16 nov me eerste echo, pff wat duren de dagen lang opeens!!
oh mijn tepels zijn ook erg gevoelig sinds 3 dagen
gr.
hallo,
ik heb een vermoeden dat ik zwanger ben en dat zou geschat nu ongeveer dan zo'n 5 weken zijn.
heb erg last van mijn darmen en een opgezette buik, steken aan de zijkant van mijn buik, ongesteldheidspijn bij m'n onderbuik, af en toe lichte hoofdpijn, in de ochtend vaak een honger gevoel en dan heb ik na 1 hap van me boterham er al genoeg van en tijdje geleden enorme vreetaanvallen gehad, vlagen van misselijkheid en ineens erg trek in patat terwijl ik het normaal niet super vind en ten slotte nog beetje droge ogen (weet niet of dit er ook bij kon horen maar ging zo lekker met m'n klachten). ben ook ineens 3 kilo aangekomen terwijl ik normaal erg dun ben en alles kan eten wat ik maar wil zonder aan te komen.
het leek gewoon alsof ik een week geleden ongesteld ben geworden, alleen het was later en een stuk minder en een stuk lichter maar wel met krampjes erbij. slik gewoon de pil maar heb rond 5 weken geleden, 6 weken lang een antibioticakuur gevolgt :doxycyline wat de werking van de pil minder maakt en heb ook nog eens seks gehad rond mijn vruchtbare tijd zonder condoom.
al 2 testen gedaan en er leek een heel licht streepje in het 'zwangervenster' te komen, maar hij was wel erg licht, bedacht me dat dit ook van de schijndingswand kon komen.
help! me dokter zei dat ik zelf maar een test moet doen maar wordt er niet wijzer op, kan ik nog steeds zwanger zijn ondanks de soort ongesteldheid dat ik heb gehad of zit het gewoon tussen me oren?
Groetjes Anoniem
ik denk dat je gewoon bij elke keuze je zelf moet blijven en niet naar andere moet gaan luisteren want die weten het allemaal uiteindelijk beter maar ik denk dat jij zelf het antwoord al weet je weet wat het om het weg te laten halen dus waarom zou je die keus nog een keer maken .
je moet gewoon je eigen hart volgen met of zonder man jij als moeder bent prima in staat om die kleine groot te brengen en wie weet wat je nog allemaal tegen komt in het leven waarom jezelf zo onodig moelijk maken je moet gewoon in jezelf geloven en achter je eigen keuzes staan jou lichaam jou leven !
en als een man je daarvoor in de steek laat zegt dat meer over hem dan over jou en de kleine het is niet zomaar iets het is een wonder en daar moet je ook bewust van zijn en niks overkomt je zomaar zeggen wij altijd nou ik wens je heel veel sterkte met je keus
groetjes cher
hoi allemaal even een vraagje.
als ik zwanger zou zijn zou dat nu 5 weken zijn. vanaf de ovulatie dan.
ik ben wel heel vaak moe en veel last van me buik. en vaak plassen.
17 sept had ik een positieve ovulatie en daar ook gebruik van gemaakt.
ben nu nog niet ongi maar me testen blijven negatief. ik wil het liefst niet naar de dokter. want die zou wel weer zeggen dat ik gewoon moet afwachten.
kennen jullie iemand of zelf die ervaring er mee heeft zolang overtijd en negatieve test?
bedankt groetjes
Hallo,
Ik zou je wel willen helpen maar weet niet of ik het kan:P
Zelf zou ik het kind niet weg laten halen alleen als het van een verkrachting of zoiets is dan maar dan zijn het extreme gevallen. Sjah ik denk dat er iets in jullie relatie niet goed zit als je vriend het dan wel en dan niet wil.
Zelf vind ik het een geschenk en zou erg blij zijn als wij nu eens zwanger raken dus ja voor mij zou de beslissing anders zijn... Maar denk nu eens realistisch na zou je het kunnen redden zonder werk en met twee kinderen.Ik denk van wel als hij maar alimentatie betaald. Ik zou tegen die man van je zeggen : Ik hou het kind en als jij van mij houd dan blijf je zoniet dan is daar de deur...Het is jou leven en als dit is wat je wilt, dan ga ervoor...
Kus,
Dees
hallo,
ik heb een probleem
Ik ben er gister achter gekomen dat ik zwanger ben
mijn vriend wilde heel graag een kindje maar nadat ik vorige maand een miskraam gehad heb en mijn vader onverwachts overleed zei hij dat we beter even konden wachten.
deze maand hebben we echt voorzichtig gedaan maar ondanks een antibiotica kuur ben ik toch zwanger geraakt
nu wilt mijn vriend dat ik het weg laat halen omdat hij het er de tijd niet voor vind en vind dat we te kort samen zijn. Ik denk dan hoe kan het dat hij vorige maand blij was en toen ging het mis nu is het een ongelukje en dan wilt hij het niet.
Ik heb al een zoontje van 8 uit een vorige relatie en heb mijn eigen huis
ik zit op dit moment alleen zonder werk
heel graag zou ik het kindje houden al weet ik dat ik er waarschijnlijk alleen voor kom te staan want hij laat al merken dat hij als ik het hou weg gaat en wilt pas weer leuke dingen doen na de abortus ik snap niet dat mensen er zo makkelijk over praten ik heb 1x eerder een abortus gedaan en daar heb ik nog vaak last van.
Ik weet gewoon niet wat me te wachten staat als ik het hou ik ben 26 jaar kom je dan ooit nog een leuke man tegen die de situatie accepteerd.
mensen die ik het verteld heb zeggen dat ik het weg moet laten halen was het maar zo makkelijk mijn hoofd maakt overuren ik weet het echt niet meer
Bedankt vooor je reactie. De dokter zegt: negatieve test? dan ben je ook niet zwanger. Hij ziet niet in waarom ik het verder moet laten onderzoeken. Ik moet deze week ongesteld worden...ik wacht wederom af. Als ik meer weet laat ik het zeker horen.
hoi vlindertje,
Helaas kan ik je geen duidelijk antwoord geven, dat zal echt de huisarts moeten doen...
Het kán voorkomen dat je lichaam niet goed reageert op testen. Een huisarts kan een bloedonderzoek doen om duidelijk te kijken of het wel of niet zo is... Het kan natuurlijk ook een schijnzwangerschap zijn. Het lichaam doet rare dingen en houdt je soms ontzettend voor de gek... Heel moeilijk meid... de enige die je daarmee kan helpen is de huisarts... Succes meid, ik hoop dat je snel antwoord op je vraag krijgt!
ik ben nu ook 5weken zwanger terug van dit jaar en mijn vriend had mij ook voor gesteld voor het te laten weg doen maar ik doe het nooit meer ik heb 1keer zo een stomme fout be gaan door naar ander te luisteren en dacht da het beter zou gaan maar het is allemaal zo niet gelopen zoals ik het voor gesteld had nu heb ik een na 2jaar terug zwanger geraakt en mijn dochter is nu 5jaar en as ik ze zie ben er fier op .nu is mijn vriend de zelfde papa dus wou nu dat ik ht zou weg doen en ik heb heel duidelijk gezegt zoiets doe ik nooit meer ik heb da een keer gedaan en door mijn ex mij zo laten over halen in die tijd maar da was juist voor mij gewoon terna te laten zitten en was bang voor te betalen en van die dingen maar nooit van mijn leven doe ik zoiets iets nog voor geen enkele man .as je abortus doet da neem je heel leven mee en ik was toen 17 waar ik van spreek en nu ben ik er 24 en ik weet da ik er nu nog spijt van heb het is iets da je zelf nooit of nooit vergeeft en ik had die fout gemaakt maar ik wou da ik de klok kon terug draaien ....
Hallo allemaal,
Ik ben even ten einde raad. Ik was 6 dagen overtijd, daarna heb ik 3 dagen gevloeid,maar minder als anders. Ik ben ontzettend moe, misselijk met vlagen, heb droge ogen. En ik kan soms ineens chagrijnig of nors zijn.En ik heb een opgezette buik. Nu is natuurlijk mijn vraag, ben ik zwanger. Ik heb 4 testen gedaan, maar negatief. Toch voel ik me anders. En het is niet zo dat ik al bezig ben met kinderen, want mijn man en ik hebben afgesproken om het volgend jaar pas te proberen. Mocht ik wel zwanger zijn dan ben ik toch wel heel erg blij hoor :D
Groetjes Vlindertje
Goedemiddag,
Jaaa, zwanger van nr 2. Nu net 5 w en 4 dagen, ik hoop zo dat alles goed gaat, dan komt mijn droom uit en zitten ze maar 1,5jr uit elkaar.
Iedreen veel succes gewenst.
hallo,
ik hoop dat iemand mij kan helpen.
ik ben nu 4 of 5 wkn zwanger.
ik heb net de badkamer goed schoongemaakt met veel ghloor ben 2 uur bezig geweest.
soms liep ik de badkamer uit omdat het op mijn keel sloeg.
later zat ik me te bedenken kan dit kwaart voor de baby?
2 maanden geleden ben ik gecurecteerd en ben nu bang dta het week fout gaat of dat het hartje niet gaat kloppen hier door.
bedankt als jullie mij hunnen helpen.
janet
Je moet gewoon einde van de vierde week na je ongesteldheid aanhouden. Of je dit 3 weken of de 4e week noemt maakt niet uit.
Wat lastig om te tellen! Hier is het aan het eind van week 4 zwangerschapstest doen; maar op een ander forum is dat aan het eind van week 3; want daar noemen ze week 3 je vierde week... Wat moet je nu aanhouden??
Mannen komen en gaan, maar je eigen kindje blijft altijd bij je/met je!
Laat je kindje deze wereld niet zien?!
zo komen kinderen op straat .....met gedragsproblemen.....vaders en moeders die hun kind niks kunnen geven....echt zielig gewoon....gewoon geen sex...dan heb je die probleem niet.....als je straks de baby in je arme hebt denk je zeker waat heb ik gedaan...ik ben zelf nog een kind...
tja als je op je 14 de al sex hebt.......kan je in problemen komen....een tes niet kunnen betallen ,,,niet kunnen genieten van je puberteit....waarom zo vroeg al sex....ik snap het gewoon niet...
Ik moet ieder moment ongi worden maar heb een vermoeden misschien zwanger te zijn... (ben er niet bewust mee bezig hoor) Ik heb al 2 dagen het gevoel dat ik ongi wordt, al helemaal voorbereid met maandverband in doen enzo...maar er komt maar niks...ik zit op dag 30 van mijn cyclus meestal wordt ik het dag 29/30...maar dat zeurderige/trekkerige gevoel wat ik heb kan ik maar niet verklaren...Iemand misschien ervaring mee?
heej meid, ik ben 20 en net erachter gekomen dat ik 5 weken zwanger ben. Ik heb een vaste baan, maar zit ook nog op school. Ik neem aan jij ook. Je hebt nog zoveel jaren voor je dat 14 jaar wel erg jong is. Zelf ben ik bang voor de ingreep die ze gaan doen over een week, maar ik ben liever een goede moeder, dan eentje die het uit misverstand vanaf het begin nog niet voor zichzelf op een rijtje heeft. Wat heeft mijn en jouw kindje eraan om op de wereld te worden gezet, wanneer we eigenlijk al weten dat het leven niet makkelijk gaat worden en het eigenlijk niet kan of het echt moeilijk gaat worden. Zie je jezelf al stoppen met school, je rondlopen met een kinderwagen en weten dat je je ouders moet vragen of je vriend om op te passen en luiers te verschonen. I love kids en nu ook al van die van mij, maar op dit moment kan ik geen goede moeder worden, dus maak ik mijn keuze wel. xxxx van een zwanger meisje
Hallo, ik ben nu 5weken en 3dagen zwanger. Over 2weken mag ik terug naar de gynecoloog... Ik hoop dat in deze 2weken alles goed blijft gaan. Wat zal ik dan al te zien krijgen ik ben dan 7weken 3 dagen???? klopt het hartje dan al? groetjes
mensen k weet niet wat k moet doen
k heb 1 probleem weetje
k heb zaterdag voor het eerst sex gehad zonder condoom
en k weet niet of k zwanger ben of niet
k heb geen geld om zo een test te kopen en me vriend zegt jha hou dat kind
k heb tegen hem gesegt nee dat wil k niet k ben nog maar 14 en dan al een kind dat ga k niet aankunnen
k weet ook helemaal niks van zwangerschap af en shit duss wat moet k doenn ???
Xxx-Meisje die niet weet wat ze moet doen
ik zeg je gevoel en het klinkt als of jij het wilt houden. Weet verder je situatie niet want dat speeld ook een belangerijke rol. En wat hier ook gezegd word het is 24/7 en dat voor een hele lange maar ook mooie tijd